ОСНОВНІ ПРАВИЛА : для фахівців

ключі для зрозуміння наслідків знаходяться лише в причині
(Газалі, Скарбниця світла )

Отже: лікування симптомів ніколи не доведе до виздоровлення і приречить хворого вживати лікувальні речовини, будь вони алопатичні гомеопатичні фітопатичні чи інші.

СТРУКТУРА КЕРУЄ ФУНКЦІЄЮ

Наприклад
Структура ока керує функцією зору, структура вуха - слухом це ясно. 
Значить, по логіці- структура грудної клітки керує структурою дихання.
Щодо астми, найбільша помилка медецини полягає в проведенні лише функціональних обсліджень, не провадячи жодного структурального дослідження, як це провадиться в інших спеціальностях.

ТІЛО ПРОГРАМОВАНЕ ДЛЯ ПРОДОВЖЕННЯ СВОГО ЖИТТЯ ТА ЖИТТЯ
СВОГО РОДУ.  ВОНО ВИРОБЛЯТИМЕ ЛИШЕ ТЕ ЩО ЙОМУ Є ( чи здається)
ПОТРІБНИМ ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ СВОЄЇ СУЦІЛЬНОСТІ

Тож: тіло реагує відповідно потреби, вживаючи все що в його розпорядженні: загоєння , імунні захисти, різні виділення (тілесні чи поведінкові).

ПІЗНАННЯ СВОГО Я ЦЕ БАЧЕННЯ ЦЕНТРАЛЬНОЮ СИСТЕМОЮ, ЧЕРЕЗ
ПЕРИФЕРІЙНУ НЕРВОВУ СИСТЕМУ, СУКУПНІСТЬ ВСЬОГО НАШОГО ТІЛА
(Антоніо Р. Дамазіо)

Тож: кожне порушення що торкається периферійної системи ( відсутність інформацій від частини тіла. чи інформації-привиди які ніби походять з тої частини ), відіб'ється на психо-афективній поведінці суб'єкта.

Кожна хвороба (не заразна) з*являється в нашкірному чи
вісцеральному секторі тіла лише тоді коли між її територією
та центральною системою існує для цього причина.

Тож: для появлення екземи чи псоріазу в певному нашкірному метамерному секторі потрібно щоб центральна система отримала інформацію (правдиву чи відображену-привид ) що походить з того сектора.
Так само при захворювані астматоідного типу, потрібно щоб до центральної нервової системи дійшла інформація ніби з легеневого сплетення.
Приклад: суглобна інформація (хрящо-реберний вивих) відчується центральною нервовою системою як чужерідне тіло, що тисне на бронхи. Перша захисна реакція це кашель, намагання відкинути; друга це слиз, щоб обволікти, нейтралізувати; третя, (остання) це спазма бронхів, щоб не допустити просування далі.
Так само й при спазмі глотки: стиснення язико-глоточних м'язів викликає глоточну парестезію (так як в нормальному стані, коли попадає щось" не в те горло"); з'являється рефлекс-кашель, посилюється, доходить до спазми - далі не пропускає..

Гіпотеза 
- коли якась певна зона, в якій завгодно частині тіла відчувається як "діра", порожнина, де заблоковані фібри не дозволяють зв'язку з центральною (чи медулярною) системою, то чому би цю порожнину не заповнити периферичними клітинами ( хоча організм після закінчення росту лише копіює клітини). Тож клітини заповнюють порожнину, але зв'язок з центральною системою не відновлений і клітини можуть розможуватися без кінця.

Чи не це є механізм новостворення ? 
До нині я маю підтвердження цієї гіпотези лише при пухлинах вище-зовнішнього квадранту грудей, завжди пов'язаних із сильно проявленим хрящо-реберним вивихом на стороні пухлини.

КОЖНА людина з нашкірною, вісцеральною чи поведінковою
(не заразною) хворобою систематично виявляє розлад в структурі,
і цей розлад постійно пов'язаний з певним типом патології.

Приклади :

  • алергії= вивих першого правого ребра
  • астма від зусилля= перше і друге ребро
  • астматиформний бронхіт= перше, друге і третє ребро
  • фальшива астма- глоточна спазма= перший шийний і перше ребро
  • екзема= перше ребро та Тh 9 праворуч (печінка)
  • псоріаз= перше ребро та Тh 9 наліво (підшлункова)

В основі : завжди викривлений таз, дестабілізований коротшою ногою (справжньою чи штучною); астма (алергія, екзема) праворуч, псоріаз (діабет) ліворуч.
Нашкірні патології з'являються на метамеричних територіях, що співпадають з хребцями обмеженої рухомості, які якраз засилають щкідливі, (ноцисептивні) інформації.

Приклад
- екзема на згині ліктя розташована на метамерній території грудного першого поверху, в корені Т1., тоді як класичне розташування псоріазу, на лікті, буде на території С8 (шийний 8, та нижній корінь С7). Але в обох випадках маємо справу з зірковидним вузлом, ганглієм.

ВСІ згадані патології зникають самі по собі після бездоганного
перебудування структури пацієнта, який їх виказував.

Приклад : екзема немовлят потребує один (іноді два) сеанси та приблизно три тижні, щоб зникли усі сліди хвороби. Для дорослих, 2,3 сеанси та три тижні.часу. Псоріаз потребує першої серії трьох сеансів; перші прояви оздоровлення з'являються після 3х, 4х тижнів. Уражені місця починають очищатися з середини, виявляючи здорову шкіру. Якщо процес покращення припиняється, то три нових сеанси можуть бути потрібними. В залежності від розміру та давності пошкоджень оздоровлення настає між 6 та 12 місяців. Горлова спазма може пройти після 1 або 2 сеансів, асмтма (справжня) за 3 або 4 сеанси, в залежності від віку та запущення патології.